international 1751293 960 720Grupa INVESTIN, dzięki profesjonalnej realizacji kolejnej usługi doradczej, uzyskała referencje od Samorządu Województwa Wielkopolskiego za opracowanie "Strategii wchodzenia na rynki zagraniczne".

Internacjonalizacja stanowi obecnie obszar, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm i instytucji publicznych. Skuteczne wprowadzenie produktu na rynki zagraniczne stanowi jednak bardzo złożony proces, który wymaga profesjonalnego wsparcia i szczegółowych analiz.

Grupa INVESTIN, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, realizuje szereg specjalistycznych usług doradczych w obszarze internacjonalizacji. Jedną z nich była "Strategia wchodzenia na rynki zagraniczne" wykonana dla Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Dokument, będący swego rodzaju przewodnikiem na temat wchodzenia na rynki zagraniczne, zostanie udostępniony przedsiębiorcom na stronie www.iw.org.pl i stanowić będzie merytoryczne wsparcie w internacjonalizacji, rozwoju eksportu oraz szeroko pojmowanej działalności i współpracy zagranicznej firm. Szczegółowy zakres analizy obejmował między innymi wskazanie strategii wchodzenia na rynki zagraniczne i przeanalizowanie kluczowych cech danych strategii zmierzających do większego otwarcia na nowe rynki: azjatycki, afrykański i południowoamerykański. Analizą objęto aspekty prawne, rynkowe, finansowe oraz inwestycyjne.

Referencje dotyczące tej realizacji dostępne są do wglądu poniżej.

ref UMWW.

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy