Praca w INVESTIN to szansa na realizację własnych ambicji. W trakcie rekrutacji dbamy o odpowiedni dobór osób, z którymi rozpoczynamy współpracę – jest to niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Naszym pracownikom dajemy możliwość świadomego budowania ścieżki kariery. W INVESTIN droga awansu nie jest standardowa – od ilości przepracowanych lat ważniejsze są osiągnięcia. Osoby z doświadczeniem od razu mogą zająć odpowiedzialne stanowisko. Natomiast ci, którzy są na starcie życia zawodowego, zdobywają doświadczenia na różnych stanowiskach.

Od 2002 roku konsekwentnie budujemy zespół doświadczonych specjalistów i ekspertów: menedżerów, analityków inwestycyjnych i biznesowych, rzeczników patentowych o uprawnieniach międzynarodowych, ekspertów patentowych, konsultantów ds. komercjalizacji i transferu technologii, a także prawników specjalizujących się w zagadnieniach własności intelektualnej i prawa patentowego.

Jeżeli czujesz, że masz potencjał, którego obecnie nie wykorzystujesz, jeśli chcesz się sprawdzać w realizacji nowych projektów, umiesz innych zarazić entuzjazmem i przekonać do swoich pomysłów, potrafisz pracować w zespole, wyślij swoją aplikację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy