Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracując z obszernym gronem trenerów, inwestorów, prawników, rzeczników patentowych, analityków i konsultantów kompleksowo szkolimy w zakresie komercjalizacji technologii.

 
 

Akademia Komercjalizacji®

Akademia Komercjalizacji® to cykl warsztatowy, którego celem jest zbudowanie kompetencji związanych z zarządzaniem procesami transferu innowacyjnych technologii od fazy pomysłu do fazy wdrożenia gotowego produktu oraz czerpaniem inspiracji z rynków globalnych, poprzez przekazanie niezbędnej wiedzy i umiejętności instytucjom, firmom i klientom indywidualnym.  • 8 bloków tematycznych do wyboru
  • Maksymalnie 20 osób w grupie szkoleniowej
  • Trenerzy z doświadczeniem w branży komercjalizacji B+R

Certyfikat SUS 2.03239

Grupa INVESTIN stosuje Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0, który wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych. Zobacz certyfikat.

 

Skorzystaj z dofinansowania551new

Udział w szkoleniach Grupy INVESTIN może być objęty dofinansowaniem ze względu na wpis do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Odbiorcy

Uczestnikami naszych szkoleń i warsztatów są właściciele, kadra kierownicza, menedżerowie, specjaliści oraz pomysłodawcy odpowiadający za generowanie i wdrażanie innowacji technologicznych.

grafika warsztaty

Wybrane referencje

 

pge CZITT smolna ak

Przesuń grafikę żeby zobaczyć więcej.

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy