nlab logo www15 września rusza nabór do polsko-amerykańskiego programu akceleracyjnego dla start-upów NLAB Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge, organizowanego przez Województwo Lubelskie oraz Stan Nevada. INVESTIN jest operatorem programu. Nabór potrwa do 26 września.

NLAB Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge to wyjątkowy na skalę kraju program akceleracyjny skierowany do start-upów z województwa lubelskiego. Organizatorami konkursu są Województwo Lubelskie oraz Stan Nevada. Wśród partnerów programu po stronie Nevady znajdują się m.in.: Biuro Gubernatora Nevady ds. Rozwoju Gospodarczego, Polsko-Amerykańska Izba Handlowa w Nevadzie, Nevada Institute for Autonomous Systems. INVESTIN jest natomiast operatorem programu organizując m.in. nabór projektów, warsztaty  i konsultacje dla start-upów na etapie preakceleracji, Demo Day w Lublinie, a także wyjazdy przedstawicieli zwycięskich start-upów do Nevady.

Program skierowany jest do start-upów z siedzibą w województwie lubelskim, zarejestrowanych od co najmniej 6 miesięcy. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego, zorientowanie na rozwój globalny, zdobywanie nowych doświadczeń, poszukiwanie partnerów i inwestorów dla swojego biznesu.

Do programu zaproszonych zostanie 30 start-upów, które wezmą udział w dwóch dniach Bootcamp Lubelskie w Lublinie (3-4.10.2018 r.). W programie warsztaty, konsultacje i spotkania mentoringowe z uznanymi w środowisku start-upowym trenerami. Z 30 firm wyłonionych zostanie 20, które uczestniczyć będą w trzecim i czwartym dniu Bootcampu (5-6.10.2018 r.), gdzie w małych grupach pracować będą z trenerami z Polski i Nevady. Zwieńczeniem Bootcampu jest Demo Day (11.10.2018 r.), podczas którego 20 start-upowców zaprezentuje swoje projekty i stanie w ogniu pytań jurorów.

Zwycięska 10-tka podzielona zostanie na dwie grupy, które polecą do Nevady (nie pokrywając kosztów przelotu i zakwaterowania). Tam spędzą 14 dni wypełnionych spotkaniami, networkingiem i ogromem wiedzy od wybitnych specjalistów z zakresu rozwoju start-upów, internacjonalizacji i innowacji. Tydzień na północy w Reno i Carson City, tydzień na południu w Las Vegas. Co więcej, program spotkań w Nevadzie będzie dopasowany do profilu zwycięskich firm. Niezwykłe miejsce, niezwykli ludzie, niezwykłe możliwości!

Nie czekaj! Nabór do programu potrwa od 15 do 26 września.

Więcej informacji na stronie.

Regulamin konkursu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z koordynatorem programu:

Joanna Brzoskowska-Czerepiuk

tel.: 506 196 909

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy