Festiwal rozwoju kariery 201815 września odbędzie się III edycja wyjątkowego dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Podczas festiwalu będzie można m.in. zadać pytania dotyczące studiów podyplomowych Komercjalizacja innowacji oraz wysłuchać wykładu o innowacyjności. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jak odpowiednio zadbać o rozwój swojej kariery? Podczas uroczystego rozpoczęcia Festiwalu Rozwoju Kariery, właśnie na to pytanie odpowie dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. W programie Festiwalu, który odbędzie się już 15 września, przewidziano również spotkania z kierownikami studiów podyplomowych oraz wykłady na temat prawa, biznesu i rozwoju.

Ciekawie zapowiadającym się punktem programu jest wykład Joanny Brzoskowskiej-Czerepiuk, wykładowczyni studiów podyplomowych Komercjalizacja innowacji. Wykład pt.: "Co się liczy w innowacyjności? Krótki wykład o naturze procesów innowacyjnych. Fakty, przykłady i inspiracje" rozpocznie się o g. 11:30 i potrwa do g. 12:00. Natomiast w godzinach 10:00-14:00 będzie możliwość spotkania z kierownikiem studiów podyplomowych Komercjalizacja innowacji – Katarzyną Michalską.

Pomysłodawcą oraz partnerem merytorycznym kierunku studiów podyplomowych Komercjalizacja innowacji jest Grupa INVESTIN.

Szczegółowy program Festiwalu dostępny jest na stronie Uczelni Łazarskiego.

wyklady biznes

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy