money 453771 960 720W związku z otwarciem przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych naboru dla projektów mających na celu wsparcie prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstw (MŚP) w Województwie Mazowieckim, Grupa INVESTIN zaprasza do nawiązania współpracy w ramach pooddziałania 3.1.2 – Rozwój MŚP, typ projektu: Wsparcie prowadzenia i rozwoju działalności przedsiębiorstw – poprzez udzielanie bonów na doradztwo.

Nabór wniosków prowadzony jest w sposób ciągły i potrwa do wyczerpania środków.

Dofinansowanie można otrzymać m.in. na:

  • usługi dotyczące opracowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa, w szczególności strategii rozwoju w oparciu o nowe technologie lub innowacyjne rozwiązania;
  • usługi związane z monitorowaniem biznesu i prognozowaniem, pozwalające na określenie kierunków dalszego rozwoju;
  • usługi związane z transferem technologii; 
  • usługi związane z organizacją i zarządzaniem przedsiębiorstwem warunkujące dalszy rozwój działalności lub efektywności przedsiębiorstwa;
  • usługi specjalistyczne związane z planowanym wprowadzeniem nowego produktu, usługi lub rozwiązań procesowych, a także rozszerzenia działalności o nowe rynki, takie jak usługi pomiarowe, diagnostyczne, certyfikacyjne, testowania produktu, testowania technologii.

Dofinansowanie

Poziom dofinansowania: do 80%
Wartość dofinansowania: 10 000 – 110 000 PLN

Kto może składać wnioski?

Podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o dofinansowanie są: mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa.

W ramach Grupy INVESTIN wspieramy rozwój biznesowy przedsiębiorstw poprzez pozyskiwanie finansowania oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Specjalizujemy się w profesjonalnych analizach biznesowych, tworzeniu strategii, modeli biznesowych i wycen. Dysponujemy szeregiem narzędzi, które pozwalają efektywnie zarządzać innowacją oraz skutecznie ją wdrażać.

Grupa INVESTIN dysponuje szerokim zespołem ekspertów oraz analityków działających w obszarze rozwoju strategii przedsiębiorstwa oraz pozyskiwania dotacji. Oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu i opracowaniu niezbędnej dokumentacji warunkującej powodzenie otrzymania dotacji. Ponadto ze względu na wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w ramach świadczenia usług doradczych dla przedsiębiorstw oferujemy późniejszą realizację projektu. Bony na doradztwo będą mogły być przeznaczone na zakup usług doradczych o charakterze prorozwojowym świadczonych przez IOB.

INVESTIN jest Instytucją Otoczenia Biznesu (IOB) oficjalnie akredytowaną przez Ministerstwo Rozwoju jako Centrum Innowacji.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy:
Michał Jankowski, Zuzanna Kot
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 795-139-177

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy