2061690 uczelnia lazarskiego logoCentrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego wzbogaciło swoją ofertę na nowy rok akademicki o kierunek – Komercjalizacja innowacji. Grupa INVESTIN jest Partnerem kierunku.

Rozwijający się rynek B+R+I, a także złożoność procesów i aspektów wpływających na skuteczną komercjalizację technologii i innowacyjnych rozwiązań, powodują, że rosną potrzeby rynku pracy w kontekście rozwoju indywidualnych specjalistów w tym obszarze oraz całych organizacji.

„Rynek innowacji generuje nieskończoną liczbę możliwości, ale także wyzwań. Aby im sprostać oraz być w stanie nie tylko tworzyć, ale i skutecznie wdrażać na rynek innowacyjne projekty i technologie, niezbędne są specjalistyczna wiedza, konkretne umiejętności oraz otwartość, których można się nauczyć” – mówi Katarzyna Michalska, kierownik studiów podyplomowych Komercjalizacja innowacji oraz Menedżer Komunkacji i Rozwoju Zasobów Ludzkich w Grupie INVESTIN.

To jedyny na polskim rynku tak kompleksowy program przekazujący wiedzę, narzędzia i umiejętności w obszarze komercjalizacji prac B+R oraz innowacyjnych projektów (w tym m.in. na temat zarządzania innowacjami, finansowania innowacyjnych projektów, aspektów prawnych, podatkowych oraz dotyczących własności intelektualnej). Zajęcia prowadzone są przez ekspertów praktyków, w tym także inwestorów, prawników, rzeczników patentowych z wieloletnim doświadczeniem w obszarze komercjalizacji technologii, którzy w toku nauki nie ograniczają się wyłącznie do formuły wykładów – słuchacze kształcą się także podczas ćwiczeń czy dokonując analiz przypadków. Studia umożliwiają nie tylko zdobycie wiedzy teoretycznej, ale sprzyjają także budowaniu kontaktów oraz wymianie wiedzy.

Kierunek Komercjalizacja innowacji to studia przeznaczone dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry kierowniczej dużych spółek, menedżerów i specjalistów, początkujących i doświadczonych startupowców. To też interesująca propozycja dla twórców i wynalazców, a także wszystkich osób zainteresowanych i odpowiadających za generowanie i/lub wdrażanie innowacji technologicznych. Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w praktyczne umiejętności, wiedzę i narzędzia z zakresu komercjalizacji zaawansowanych technologii i innowacyjnych projektów.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego (CKP) to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia podyplomowego, szkoleń i doradztwa dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej.

Grupa INVESTIN jest partnerem kierunku Komercjalizacja innowacji oraz twórcą Akademii Komercjalizacji®, na bazie której kierunek został utworzony.

Studia trwają 1 rok, a zajęcia odbywają się średnio co 2 tygodnie, w soboty i niedziele. Program oraz więcej szczegółowych informacji można znaleźć TUTAJ.

Rekrutacja trwa do 30 września 2018 r.

Aplikuj już dziś - formularz rekrutacyjny dostępny jest TUTAJ.

 

Skorzystaj z doradztwa

Chcesz otrzymać profesjonalne wsparcie w ramach procesu komercjalizacji technologii?

Wyślij zapytanie

Zapisz się na szkolenie

Chcesz zdobyć nowe kompetencje w obszarze komercjalizacji technologii?

Zapisz się

Zgłoś projekt

Chcesz otrzymać wsparcie merytoryczne oraz kapitałowe?

Zgłoś projekt

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań zawodowych w obszarze zaawansowanych technologii?

Zobacz oferty pracy